Skocz do zawartości


Zdjęcie

[Fifa 09] - Kupowanie gry na allegro


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 konrad18

konrad18

    Zaawansowany użytkownik

  • 548 postów

Napisano 30 09 2008 - 18:17

Witam


Na allegro są sprzedawane różne gry Cod4,Fifa itp.itp.Mam takie pytanie.Wiadomo kupujemy od sprawdzonych allegrowiczów i tu moje pytanie jak jest z licencją.Chodzi mi o to, że jak zamówie orginał zechce zarejstrować, a tu zonk wyskoczy mi komuikat:Przepraszamy twoja licencja jest nie ważna.
Czy goście robią tak, że cd-key jest korzystany przez kogoś innego?Mój kolega miał taki dziwny problem kupił NFS MW orginał i zonk cd-key był używany.Opłaca się kupować przez allegro gry,programy? czy raczej sklep?

  • 0

#2 Karolo0

Karolo0

    Początkujący

  • 96 postów

Napisano 30 09 2008 - 18:27

Wg. mnie to jest to samo, bo jak powiedziałeś "zaufani allegrowicze" to zazwyczaj sklepy i firmy, na allegro także masz więcej gier, prawie wszystkie możliwe do kupna, a w niektórych sklepach nawet takich tytułów jak Wiedxmin czy Crysis nie znajdziesz. Obie strony mają plusy i minusy. Wiadomo, kupując przez internet musisz takze liczyć się z kosztami przesyłki.
A to że kupisz fifę w sklepie nie znaczy że kod będzie nadawał się do użyktu :( sam byłem świadkiem takiej sytuacji gdzie njakiś gnojek otwierał grę spisał na komórkę kod po czym jakby nigdy nic wyszedł z hipermarketu, później przyszedł pracownik tegoż działu z maszyną do zakładania tych pasków zabespieczającychy i nałozył pasek z powrotem na grę :(

  • 0

#3 garos666

garos666

    Początkujący

  • 13 postów

Napisano 30 09 2008 - 18:28

Gra kupowana na Allegro orginalna nie moze miec cd-keya uzywanego tylko moze byc zarejestrowana na ten CD-key wtedy nalezy sie domagac w przypadku gier takich jak FIFA czy NFS MW login i haslo podane przy rejestracji i wszystko bedzie dzialac.
  • 0

#4 jackass

jackass

    Staruszek Jack

  • 8 823 postów

Napisano 30 09 2008 - 18:30

Niektóre gry są dużo tańsze niż w sklepie moim zdaniem warto tam kupowac.

Ważne aby gra była w oryginalnej foli , wtedy nikt tam nie zaglądał i wszystko powinno byc ok.

jeśli nie byłoby cd-kay itp , to odrazu negatyw się należy , to jest łamanie regulaminu.
  • 0

#5 garos666

garos666

    Początkujący

  • 13 postów

Napisano 30 09 2008 - 18:35

Wiekszosc gier ma cd-key'a z tylu na instrukcji do gry w pudelkuz gra.

Zawsze mozna zadzwonic do polskiego dystrybutora gry i powiedziec zginela mi instrukcja do gry an ktorej byl klucz do gry i powinni przeslac poczta lub na maila nowy :(
  • 0

#6 konrad18

konrad18

    Zaawansowany użytkownik

  • 548 postów

Napisano 30 09 2008 - 18:47

Wow jakie szybkie odpowiedzi :( Dzięki panowie pytam się bo normlanie Fifa 09 zrobiła na mnie wrażenie i planuje kupno właśnie na allegro, bo wychodzi taniej.Niby planuje zależy ile tato mi da kasy jak wróci z zagranicy.
  • 0

#7 Macsch15

Macsch15

    Profesjonalista

  • 3 705 postów

Napisano 30 09 2008 - 19:02

nie chce odbiegać od tematu ale fifa 09 to proawie to samo co 08 dlatego nie zamieżam jej kupić miałem demo i ogólnie lepsza grafa i do innych klawiszy są przypisane ruchy . :(
  • 0

#8 garos666

garos666

    Początkujący

  • 13 postów

Napisano 30 09 2008 - 19:17

macsch15 - zapomniales o tym, ze sie nie wywracaja podczas fauli jak slupki :D

Fifa 09 demo na moim kompie w rozdzielczosci 1280x720 w zblizeniach grafa wysiadala na fula :P

  • 0

Zobacz więcej tematów z tagiem: Need for Speed NFS



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych